Новини

5 вагомих причин чому Ви повинні придбати житло саме в ЖК PANORAMA

У сучасному житті таке поняття як "квартира" досить модифікувалось. Це вже не просто житлове приміщення, призначене для проживання. Квартира - це індивідуальний світ, ізольований особистий простір, облаштований за власним смаком та уподобаннями.

Тенденції ринку нерухомості постійно вдосконалюються, як то кажуть "йдуть нога в ногу з часом", а також задають темп не тільки забудовникам, але і потенційним покупцям. Що ж криється за таким поняттям "новобудова"? На скільки доцільно вкладати кошти  в такі проекти? І чому Ви повинні придбати житло саме в ЖК PANORAMA? Відповідь очевидна: сучасний концептуальний підхід, новий будинок, доступна ціна.

1. Локація. Житловий комплекс PANORAMA  будується в районі неподалік центру міста. Все необхідне поруч: дитячі садки, школи, лікарня, магазини та супермаркети, аптеки.

2. Ціна/індивідуальні умови оплати. На етапі будівництва найвигідніші умови. Варто зазначити, що по мірі зведення житлового комплексу - зростає ціна за квадратний метр. 

Ми пропонуємо:

- знижки за умови 100% оплати;

- відтермінування до 18 місяців, з фіксацією ціни;

- акційні пропозиції.

3. Вибір. Широкий вибір метражів та оптимальних рішень від 35,76м.кв до 140,69м.кв. давно мрієте про квартиру студію? Або надаєте перевагу повноцінній однокімнатній квартирі? Можливо замислюєтеся про "двушку"? Чи Ви розгладаєте варіант дворівневої квартири? 

В ЖК PANORAMA  є усі варіанти!

4. Концепція. Купуючи квартиру в ЖК PANORAMA, Ви отримуєте перелік переваг:

- ексклюзивний внутрішній двір;

- продумані зони відпочинку;

- сучасні спортивні та дитячі майданчики;

- підземний паркінг;

5. Інвестиційна привабливість. Придбання квартири в житловому комплексі PANORAMA - це вигідна та перспективна інвестиція. Після введення в експлуатацію житлового комплексу, ціна за квадратний метр істотно зросте від 20% і вище, незалежно від економічної ситуації.

Якщо Ви мрієте про небанальне помешкання, яке кардинально відрізняється від типових проектів, тоді Вам варто звернути увагу саме на цей проект!

Адже в житловому комплексі PANORAMA ми будуємо нові висоти Вашого життя!